Корзина
107 отзывов
+380674743434

ТОВ Тонна Плюс

Сольфак Дуо SC75, 50 мл. (Solfac Duo SC75), Инсектицид Bayer Environmental Science

В наличииОптом и в розницу

120 грн.

Показать оптовые цены
 • 120 грн/шт.
  при заказе от 12 шт.
 • +380 показать номер +380674743434
 • +380504603434
 • Контакты
  • Телефон:
   +380674743434
   +380504603434
  • Контактное лицо:
   Администратор
  • Адрес:
   ул. Смелянская, 163, Черкассы, Черкасская область, Украина
  • Email:
   tonnaplus1@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

Препаративна форма. Суспензія, добре розчинна у воді.

Склад: 2,5% бета-цифлутрин, імідаклоприд 5%, додаткові речовини.

Виробник. Bayer SAS, Environmental Science.

Сфера використання.

Засіб «Сольфак Дуо» призначене для знищення синантропних комах на об'єктах різних категорій. Використовується як інсектицидний засіб в профілактичних і ісстребітельних заходах професійними службами дезінсекції, з метою знищення синантропних комах: тарганів, бліх, постільних клопів, мурах, мух, комарів і їх личинок.

Діючі речовини препарату «Сольфак Дуо» - комбінація високоефективних інсектицидів контактної та кишкової дії. Надає гостре вплив на комах, має последействием.

Спосіб застосування

 У місцях виявлення, скупчення і пересування комах проводять обробку поверхонь робочим розчином методом зрошення з використанням різних апаратів (ручні, ранцеві обприскувачі та ін.). Поверхні зрошують робочим розчином з відстані 20-30 см. Обробляються лише поверхні, що контактують з комахами. (Заборонено обробляти повітря в житлових приміщеннях). Обробку проводять одночасно у всіх приміщеннях, заражених комахами.

 Не рекомендується застосовувати засіб при температурі вище 25 ° С.

 Час експозиції від двох до чотирьох годин. Потім приміщення провітрювання не менше 30 хвилин, проводять вологе прибирання. Кількість обробок - згідно ентомологічних показників. Мінімальний інтервал між обробками - 3 тижні.

 Знищення тарганів

 Робочим розчином 0,5% вибірково обприскують поверхні в місцях виявлення тарганів і на шляхах їх пересування. Особливу увагу приділяють отворів і щілин в стінах, порогах, уздовж плінтусів, вентиляційних віддушин, місцях на стику труб водопровідної, опалювальної та каналізаційних систем, біля мийки, під ванною, за меблями, холодильниками, біля сміттєзбірників і т.д. Норма витрати робочого розчину 50-100 мл на 1 кв.м, в залежності від чисельності комах та поглинання поверхні.

 Обробку проводять при відкритих вікнах в добре провітрюваних приміщеннях. Якщо тарганів багато, проводять обробку сусідніх приміщень для виключення їх міграції і подальшого розселення.

 Повторні обробки проводять при виявленні тарганів.

 Знищення бліх

 Для боротьби з блохами використовують робочий розчин 0,25%. Суцільний обробці (50-100 мл / м2) підлягає підлогу і стіни на висоті до 1 метра, пороги, щілини за плінтусами, килимами і доріжки, місця відставання лінолеуму. Підстилки, килимки домашніх тварин обробляють з обох сторін і залишають на 2 доби поза приміщенням, перед використанням перуть.

 Знищення мух та їх личинок

 Для знищення мух використовують - 0,35% робочий розчин. Їм вибірково зрошують місця локалізації, проникнення в приміщення і можливої ​​посадки комах (віконні рами, дверні коробки та ін.).

 Знищення комарів і їх личинок

 При знищенні імаго і личинок комарів застосовують 0,25% робочий розчин. Їм вибірково обробляють місця можливої ​​посадки і дневанія комах: темні кути, стіни і стелі нежитлових приміщень. рослинність, огорожі, зовнішні стіни будинків, особливо тіньові сторони. Обробляють підвали житлових і виробничих приміщень. Заборонено обробляти водні поверхні!

 Знищення клопів

 Для знищення постільних клопів використовують робочий розчин 0,25% (Дивись табл.1). Якщо чисельність їх невелика, проводять вибіркову обробку місць їх проживання, якщо клопів багато обробляють місця їх виявлення і можливого розселення. Постільна білизна не обробляють!

 Знищення мурашок

 Для знищення будинкових, рудих і інших мурах використовують 0,35% робочий раствор.Обрабативают "доріжки" і місця проживання.

 Запобіжні заходи

 Використовувати згідно інструкції.

Операторам-дезінфекторам застосовувати засоби індивідуального захисту.

При роботі із засобом дотримуватися правил особистої гігієни.

Обробку проводити при відкритих вікнах в добре провітрюваних приміщеннях.

Під час обробки забороняється: їсти, пити і курити.

Обробку поза приміщенням проводити при відсутності опадів, вітру і при температурі до + 25 ° С.

Після обробки препаратом приміщення прибирають. Інтервал між прибиранням і використанням приміщення за призначенням повинен становити не менше 3 годин.

 

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Байер Энвайронментал Сайенс САС
Страна производитель Германия
Тип средства Концентрат эмульсии
Основное назначение средства От тараканов
Информация для заказа
 • Цена: 120 грн.
Контакты
 • Телефон:
  +380674743434
  +380504603434
 • Контактное лицо:
  Администратор
 • Адрес:
  ул. Смелянская, 163, Черкассы, Черкасская область, Украина
 • Email:
  tonnaplus1@gmail.com